sbt yapı logoFirmamız İstanbul’da yapı malzemeleri ve gergi tavan sektöründe faaliyet göstermektedir. Mekanlara estetik ve şıklık kazandıran,aynı zamanda fonksiyonel olan barisol işi ile ilgili gerekli tüm çalışmalarını tamamlamış ve alt yapısını tamamı ile Gergi Tavan‘a uygun hale getirmiştir.

Geçen zaman zarfında müşterilerinin ,tedarikçilerinin ve çalışanlarının da güvenini kazanarak gergi tavan sektöründe saygıdeğer bir yer edinmiştir. Şirketimiz Almanya’dan ithal ettiği yüksek kalitedeki germe tavan malzemesini bayilerinden gelen projeye göre şekillendirilmesi ve uygulamaya hazır hale getirilmesi işlemini kendi bünyesinde gerçekleştirmektedir. Bayilerimize montaja hazır şekilde gergi tavan ( barisol ) malzemesi üretimini’ de yapmaktadır.

Bamax gergi tavan dekorasyon ve dekoratif aydınlatma sistemleri ile bir çok il ve ilçeler bayileri ile Türkiye geneline hizmet veren büyük kuruluşlardan biri olarak en iyi germe tavan ürünlerini sunmaktadır. %100 Müşteri memnuniyetini ve 15 yıl garantili germe tavan kumaşlarımız ile Samsung marka led aydınlatma ürünlerimiz ile sizlere hizmet veriyoruz.

SBT Yapı ve dekorasyon şirketimiz 1998 yılında kurulmuş olup köklü bir inşaat ve taahhüt hizmetli sunmuştur. SBT Yapı ve dekorasyon, İç mimarlık ve Aydınlatma sistemlerinde yaklaış 15 yıl hizmet vermiş ve daha sonra Bamax Gergi Tavan Sistemleri markasını yaratmıştır. İnşaat ve dekorasyon, Dekoratif aydınlatma sistemlerini ayırıp sadece İnşaat ve taahhüt işlerini yapmaktadır. Gergi tavan ve dekorason,i dekoratif aydınlatma sistemlerini Bamax gergi tavan markası altında hizmet vermektedir.